Emine Karakurt

Emine Karakurt
Emine Karakurt 1977 yılında Türkiye’nin Afyon ilinde dünyaya geldi. İşletme mezunu olan Emine Karakurt, insanın konu olduğu birçok işte kariyer basamaklarını tırmanırken girişimcilik ruhu ile insan kaynakları uzmanlığı ve iş-meslek danışmanlığı merkezi açmıştır.
Kariyeri sürecince büyük merak duyduğu fotoğrafçılık sanatını bir adım ileriye taşıyıp profesyonel fotoğrafçılık sektöründe hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Bununla da yetinmeyen Karakurt, kişisel gelişimin en üst seviyesinde olan kendini gerçekleştirme mertebesine hayatının yönünü değiştirdiği nefes çalışmaları ile başlayıp manyetizma ile enerji dalgalarını fark edip bilinçaltı çalışmaları ile önce kendinin sonra ailesinin, arkadaşlarının ve danışanlarının sorunlarına yardımcı olmuştur.
Manyetizma’da kişilerin parapsikolojik yeteneklerini fark edip onlara ileriki adımlarında yol göstermektedir. Aldığı “Seraphim Blueprint” ile kişilerin ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Amerika’da “6. Seviye Seraphim Blueprint Öğretmenliği” sertifikasını alıp bu konuda paylaşımlar yapmaktadır.
Buna ek olarak;
Kozmik Enerji
Reiki
EFT uygulamaları ile bireysel seanslar yapmaktadır.
Holografik evreni tamamen kavramış ve danışanların üzerinde keskin değişimleri çok hızlı Bir şekilde hayata geçirmeyi düstur edinmiştir.
Dünyasal yaşam ile spritüel ve enerjisel yaşamları mükemmel bir denge ile hem hayatına geçirmeyi başarmış hem de talepsizce kendine danışan ve soru soran herkese sonuna kadar yardımcı olmayı görev edinmiştir.

Comments are closed.