Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

KAHKAHA YOGASI LİDERLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKASYON PROGRAMI

Aralık 21, 2019 @ 10:00 am - Aralık 22, 2019 @ 7:00 pm

KAHKAHA YOGASI LİDERLİĞİ ULUSLARARASI SERTİFİKASYON PROGRAMI

Kahkaha Lideri ve Eğitmeni
Özden Kurnaz
ÜCRET: 1900.TL
***Erken katilimda %10 indirim uygulanacaktır.***

TARİH: 21 -22 ARALIK 2019
10:00-19:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir

2 gün toplam 18 saat sürecek eğitim boyunca katılımcılara Kahkaha Yogası’nın tarihi kahkaha yogasının teknikleri ve teknikleri öğretme biçimleri sunuluyor. Katılımcılar bu eğitim sonunda uluslararası alanda geçerliliği bulunan kahkaha yogası eğitmeni sertifikası almaya hak kazanıyor.
Bu kaçırılmayacak harika eğitimin gerçekleşebilmesi için kesin katılım şartı aranıyor. Katılımcılar ön kayıt esnasında ödeyecekleri kapora ile kesin katılımı gerçekleştirmiş oluyor.

Kahkaha yogası nedir?

1995 yılında Hintli Doktor Madan Kataria tarafından bulunup geliştirilen, klasik yoga’nın nefes tekniklerini çocuk oyunları ile birleştiren, kahkahanın olumlu etkilerini kitleler üzerinde çok hızlı bir şekilde yayan dünyanın 65 ülkesinde
Kahkaha yogası liderleriyle dünyaya yayılan bir kişisel gelişim tekniğidir.

Kahkaha yogasının faydaları nelerdir?

Kullandığı nefes teknikleriyle neşeyi birleştirip parasempatik sinir sisteminizi aktive ederken, aldığınız doğru nefesle hem kandaki oksijen oranını artırıyor hem de beynimizde bizi mutlu eden 5 büyük hormonun aktive olmasını sağlıyor. Eğlenceli neşe veren uygulamalarıyla içsel şifaya kavuşmanızı sağladığı gibi, utangaçlık çekingenlik gibi kişisel özelliklerinizin kaybolmasına kendinizi daha iyi ifade etmenize sebep oluyor. Kişinin kendine olan güvenini artırıp içindeki ihmal ettiği çocuksu yanıyla tekrar bağlantı kurmasına ve neşeye kavuşmasını sağlıyor. Artan neşe hayatta birçok alanda motivasyonunuzun artmasına sebep oluyor.

Kahkaha yogası liderlik eğitimine kimler katılabilir?

Kahkaha yogasının uygulayan iş yerlerinde kişilerde artan sevinç duygusuyla beraber ekip ruhu ve üretim performansını attırdığı gibi sosyal iletişimi fazlasıyla kuvvetlendirdigi, kişinin kendisindeki utangaçlık duygusunu bertaraf ettiği için yüksek bir özgüvene sahip oluyor .Tamamen bilimsel veriler üzerinden tasarlanmış dunyanın en geliştirici en sevimli kişisel ve bütünsel gelişim tekniği olduğundan dolayı;
Psikologlar,🗣 Öğretmenler,👩🏫👨🏫 Yaşam Koçları ,Doktorlar,👨⚕ 👩⚕Ebe ve Hemşireler, Kurumsal Hayatta👩💻👨💼👩🔧 Çalışanlar, Eğitmenler ve Spor Hocaları ,Halkla ilişkiler💁♂💁 uzmanlar, Yoga eğitmenleri ,Personel Müdürleri 👩🦱👨🦱 Ünüversite👨🎓👩🎓 ögrencileri aşçı ve mutfak şefleri👩🍳👨🍳 ve daha bir çok meslek guruplarına ait kişiler kahkaha yogası teknikleriyle ilgili eğitimi alip çalışma alanlarında yüksek performans ve fayda sağlayabiliyor.Bu alanda uzmanlık belgeleriyle hayatlarına maddi ve manevi katkı saglıyabiliyorlar.

Nasıl Katılabilirim?Bu eğitimi Kimler Alabilir? Ve egitimi almak hayatinıza ne katacaktır.?.

Kahkaha yogası , hayatiniz boyunca kendinizden sakladıgınız, gömdüğünüz özgüveni, kendi ihtişamınızı ,size kazandıran, utangaçlıgınızı gideren, kendi farkindalığınızı kazanmanızı sağlayan,ve size kendi hayat sahnenizi kurmayı ve o sahnenin yönetmeni olmayı sunan son derece eğlenceli ve kolay öğrenilip kolay uygulaması olan son yy en eğlenceli kişisel gelişim sistemidir. Artık siz bir yönetmensinizdir. Çocuksu coşkuyu aktive edip o alanın yargısız eğlenceli tarafiyla, bu yaşamımızın karışık,durağan somurtkan ,kaoslu ,egolu,blokajlı hallerininden kurtarıp , kendi özbenliğimizle birlikte başka özbenlikleri buluşturup eğlenceli hale getirmenin oyun oynamanin keyfini sürecek ve surdürecek en önemli maystrosunuzdur artık. Hayatın eğlenceli ihtisamlı kolay yanlarını ortaya çıkaran bu sistemin uygulayicisi olarak eğlenerek para kazanarak insanların ruhlarına dokunarak alan açmak istiyorsaniz benimle bu eğitimde buluşun..Bu keyifli sistemin tüm inceliklerini benimle öğrenin ve hayatınızın icine aktarın.
Öncelikle 15 yaş ve ötesi her meslek gurubundan kisiler bu eğitımi alabilir . Eğitimde 🍰🍪☕🥜🥙bol ikramlı🍓🍭🍒🎂 konforlu yepyeni ,eğlenceli bilgilerle donantılmış iki keyifli koca gün sizleri bekliyor.Kendinizle yüzleşmeye 🤔ve hayatınıza neşeyi davet etmeye varmısınız, birlikte hayatın yüklerinin kolayca üstesinden gelmeye kocaman bir evet diyelimmi🙏 ve ÖZDEN KURNAZ rehberliginde ve farkıyla 🥰

Eğitimde görüşmek üzere Ho Ho Ha Ha Ha 😊 HAREKET

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 21, 2019 @ 10:00 am
Bitiş:
Aralık 22, 2019 @ 7:00 pm
Etkinlik Kategori:

Mekan

Hayatölyesi
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No:35B K:4D:4 Karşıyaka(Akbank Sk.)
İzmir, 35600 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 553 289 99 12
Website:
www.hayatolyesi.com