Nilay Tülin


Ruhum hayatı bir bedende deneyimlemek üzere 1977’de Nilay Tülin Candemir Muhtaroğlu olarak gelmeyi seçmiş.Çocukluğum ve eğitimimin ilk yılları Suidi Arabistan’da geçti. İstanbul’a dönüşümüzde Robert Koleji’nden mezun olup Kıbrıs’ta Girne Amerikan Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme bölümünü bitirdim.Fuarcılıkla başlayan ve dış ticaretle devam eden kariyerim sonucu emekli olup mutlu mesut bir hayat sürmeyi planlamıştım ki bir şeylerin doğru olmadığını,hayatın bundan ibaret olmadığını fark etmem uzun sürmedi.Hayatı ıskaladığımı hissediyordum,çünkü kendim olamıyordum.
Doğumumdan beri yaşamış olduğum farklı ruhsal tecrübeler, atalarımında şifacı olması gerçeği sonucu bedenimde yeni konumuma adapte oldu.Ve nihayet bir gün tüm cesaretimi de toplayarak ‘bundan sonra içimden geldiği gibi yaşayacağım’ deme cüretini gösterdim ve bu kararın getirdiği tüm sorumluluklarıda kabul ettim.
Kendim olmaya başladığım anda şifacılık yolunda hızlı adımlarla yol almaya başladım. Enerji tıbbı ve bilinçaltı çalışmalarında araştırmalar yaptıkça ve eğitimler aldıkça içimdeki şifacı derslerin çokötesinde bilgi ve deneyimler sunduTüm bu tecrübelerimi içselleştirerek hayatıma entegre ettikçe önümde sonsuz bir yol açıldı.Danışanlarımla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla onların fiziksel-duygusal-zihinsel-ruhsal şifalanmalarına şahit oldum.Her can potansiyelini dolu dolu yaşamayı hakeder.Buna aracı olabilmekse birliğin muazzamlığını tatmana bir vesiledir.

Comments are closed.