Pınar Özbay

Ben kimim?
1978’de İzmir’de başlayan bu hayattaki yolculuğuma, yine İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi işletme bölümünü bitirip akabinde bir buçuk sene süren Kanada’da eğitim ve yaşam deneyimim ve yıllar süren tekstil-satın alma kariyerimle İstanbul’da devam ettim. Şu an geriye baktığımda çok daha iyi fark ediyorum bu yaşamımdaki kontratlarımın ne kadar güzel çalıştığını, tüm kontrat ve kendime sözlerimle yoluma ne kadar güzel devam ettiğimi!
Hatırlamalarım daha küçükken başlamış olsa gerek ki henüz 10-11 yaşlarında bir çocukken babama Şamanizm’in ne olduğunu, bizlerin Şamanizm’i yaşamayı neden bıraktığımızı sorardım. Lisede başlayan insana dair merakım ve buna dayanan psikoloji okuma isteğim gerçekleşmedi ve işletmeyi yanında çokça psikoloji kitabı ile birlikte bitirdim ve akabinde uzun yıllar süren kurumsal hayat.! İlahi Plan’a ve Bütün’e şükürler olsun ki; bu sayede yaşadığım deneyimler, beni kendimi bulmaya, Öz’ü aramaya itti. Ben kimdim, ne hissediyordum, neden acı çekiyor, neye öfkeleniyor, ne zaman mutlu oluyordum?! Neden vardım, neden bu hayatı yaşıyordum?! Çok düşündüm, çok sorguladım, çok da araştırdım..
Kendime yolculuğum sırasında sayısız üstad ve öğretmenle tanıştım sorularıma yanıt olan, bendeki cevapları açığa çıkaran, beni adım adım öteye götüren! Hepsine her daim gönülden şükranlarımı sunuyorum. Ve tabiki bu yolculukta bana bir gülümsemesiyle bile eşlik eden herkese!
Yavaş yavaş şekillenen yolculuğum ve artmaya başlayan farkedişlerim Seraphim Blueprint Enerji Sistemi’nin hayatıma girmesiyle tamamen dönüştü. Her geçen gün beni bir üst seviyeye taşıyan ve gelişimi, dönüşümü her daim devam eden Seraphim enerjileri sayesinde çok daha güzel kapılar açıldı yolculuğumda ve açılmaya da devam ediyor. Bende yarattığı muhteşem etkileri ve sevgiye dönüşümümden sonra Seraphim Blueprint sistemini olabildiğince herkese tanıtmaya ve öğretmeye karar vererek; eğitmenlik eğitimlerimi de North Carolina’daki Seraphim Valley’de Ruth Rendely ile tamamlayıp hayat yolculuğumun dönüm noktalarından birine adım attım. Bu adım beni Nepal’de bir ay süren manastır yaşantım ve sonrasında Hindistan’da kendimi aşma yolculuğuma taşıdı. “Kendimi aşma, sevgide buluşma yolculuğum” olarak adlandırdım çünkü bir sırt çantasıyla nerede kalacağımı bilmeden çıktığım yolda yeni öğretmenlerim ve yeni öğrencilerimle ve en büyüğü koşulsuz sevgiyle buluştum.
Şu an Seraphim Blueprint’in altı basamağının eğitimlerini vermekte ve yolunu sevgiyle yürümek isteyen herkesle bireysel ve grup şifa çalışmaları düzenlemekteyim. Öz’de, hepimizde var olan ışığımızı farketmemiz, Bir’in parçası olduğumuzu hatırlamamız için kanallık, rehberlik yapmaktayım.
Herşeyin Öz’ünün SEVGİ olduğunu hatırlıyor ve Sevgi’de Bir olmanın kutsallığını, güzelliğini ve huzurunu bu bilinçte buluşmak isteyen herkesle paylaşmayı diliyorum.
Sevgi ile, Bir ile..
#dünyayısevgikurtaracak

Comments are closed.