Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Access Bars (Bilinçaltı formatlama) Seansları

Kasım 19, 2019 @ 12:00 pm - 5:00 pm

Access Bars (Bilinçaltı formatlama) Seansları
Aslı Özalp

TARİH:Her Salı / Çarşamba
12:00-17:00

YER:Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka Akbank sk.

Access Bars Seansı Ortalama 1 saat
ÜCRET: 300.TL

Access Bars (Bilinçaltı formatlama) Seansları
Realite bizlere zor olanın değerli olduğunu ve hayatın çok zor olması gerektiğini öğretti..

Bizler de bu bakış açısını satın alıp gerçeğimiz kıldık ve zorluklar içinde yaşamaya inandık..Ve elbette bir kez inanınca, yaşamlarımıza sınırlılığı,darlığı ve zorluğu çekmeye başladık…

Başkalarına ait bakış açılarını taşımaktan çok yorulduğumuzu bir yerde fark ettik ve değiştirmeye çalıştık belki.Şifa enerjileriyle,olumlamalarla çalıştık fakat zaman zaman bilinç altımızda hüküm süren engelleyici,sınırlayıcı kayıtların sahneye çıktığını ve tüm bu duygusal ve düşünsel kayıtlardan tam olarak arınamamış olduğumuzu anladık…

Peki ya her şey ,kayıtların bulunduğu merkeze dokunup iptal tuşuna basmak kadar kolay olsaydı?

Ya sonsuz bilinç ile aramıza set koyan tüm yüklerden sonsuza dek arınmak ,bunu seçmek kadar kolay olsaydı?

Evet,mümkün!

Sadece seçin ve adım atın…

ACCESS BARS NEDİR?

Access Bars son derece konforlu, güçlü,tesirli, maksimum kolaylıkla çalışan,tamamen güvenli,her yaştan herkese uygulanabikecek muvizevi dönüşümler yaratan bir bilinçaltı temizliği sistemidir.

Accses Bars seanslarında ,başımızın üzerinde bulunan ve duygu ,düşünce kayıtlarımızı,bakış açılarımızı barındıran barlardaki beyinsel elektrik yükü boşaltılarak bedendeki blokajlar rahatlamaya ,çözülmeye başlar.

Stres,her tür kaygı bozukluğu,panik atak,bağımlılıklar ,korkular,anksiyete,depresyon ve benzeri rahatsızlıklar üzerinde çözücü bir süreç başlatmakla birlikte, dikkat eksikliği -hiperaktivite ve hafıza sorunlarında da enerjiyi bedende dengeye getirir.

Bir kez Accsess Bars seansı alındığı takdirde , başımızın üzerindeki bar noktalarında biriktirilen elektrik yükü daimi olarak çözülür ve barlar sonsuza dek çalışmaya devam ederler.

Bu yüzden her insanın hayatı boyunca en az 1 kez Access Bars seansı alması çok önemlidir.

Acsess Bars seansları hayatın tümünü alıp kabul edebilme kapasitemizi arttıran,sonsuz bilincin kapılarını açan bir anahtar gibidir.

Barlar hafif dokunuşlarla aktive edildikten sonra formatlama gerçekleşmeye başlar ve yaşamlar boyu depolanan enerji serbest kalarak dönüşür.Bedendeki blokajlar(enerji tıkanıklıkları) çözülerek beden yeniden dengeye girmeye başlar .

Yaşamlar boyu taşıdığımız yükleri serbest bırakmak,yaşamımızı yeniden ve bilinçle yaratmak ,en mucizevi dönüşümleri hayatımızda yaratmak ve sonsuz bilince açılmak için seanslarımıza bekliyoruz

Detaylar

Tarih:
Kasım 19, 2019
Saat:
12:00 pm - 5:00 pm
Etkinlik Kategori:

Mekan

Hayatölyesi
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No:35B K:4D:4 Karşıyaka(Akbank Sk.)
İzmir, 35600 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 553 289 99 12
Website:
www.hayatolyesi.com