Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bioenerji Bireysel Seansları

Eylül 28 @ 1:00 pm - 5:00 pm

Bioenerji Bireysel Seansları
ÜCRET: 200.TL

*** Seansları isterseniz ” sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ” atölyemizde isterseniz evinizin konforunda ONLİNE olarak alabilirsiniz.Enerjilerde yer ,mekan kavramı olmaz. ***

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir

Evrensel Yaşam Enerjisi anlamına gelen Bioenerji, adından da anlaşılacağı gibi, zaten içinde yaşadığımız enerjinin ta kendisidir.Yaşadığımız günlük koşuşturmaların stresinden çoğumuz farkında değilizdir. Halimiz bir balığın suyun içinde olup ta suyun farkında olmamasına benzer. Dolayısıyla, önemli olan bize hayat veren bu enerjinin bilincinde olmak, böylece, olumlu etkilerini almaya açık olmaktır.

Yaşadığınız olayların sebep-sonuç ilişkisini yavaş yavaş algılamaya başladığınızda ,doğallıkla çözüm üretmeye başlayabileceğiz

Ruhsal sıkıntısı olanlar, vesveseli davranışlar, evhamlı olanlar, panik atağı olan insanlar, asabi davranışları olan ve psikolojik rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla şifa enerjisi yaptırabilirler.

Ayrıca bedeninde rahatsızlığı olanlar mesela, mide, kalp, dolaşım sistemi, prostat, kadın hastalıkları, migren , sırt boyun ağrıları , bölgesel ağrılar, kanser hastalarında ağrıların hafiflemesi, eklem ağrıları, MS, sara hastaları, şeker hastaları vs. olarak sıralayabiliriz.

Yani bir çok hastalıklarda yardımcı alternatif tıp olarak günümüzde de bir çok ülkede uygulandığı ve artık ülkemiz de yavaş yavaş insanların rağbet ettiği doğal şifa enerji çalışmaları uygulanmaktadır.

Yalnızca kendinize değil, başkaları için de kullanabileceğiniz enerji konusunda iyilik getiren şey kişiler değil, enerjnin kendisidir. Bazen iyileştiren, bazen de zor bir süreci kolaylaştırmaya yarayan bioenerji uygulayıcıların değeri bu enerjiye kanal olma niyetleridir. Bu niyet, başkalarının iyiliğine vesile olurken kullanıcının da şifalanmasını sağlar.

Detaylar

Tarih:
Eylül 28
Saat:
1:00 pm - 5:00 pm
Etkinlik Kategori:

Mekan

Hayatölyesi
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No:35B K:4D:4 Karşıyaka(Akbank Sk.)
İzmir, 35600 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 553 289 99 12
Website:
www.hayatolyesi.com