Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

KUŞAKLAR SİSTEMİ BİREYSEL DANIŞMANLIK

Şubat 2 @ 12:00 pm - 5:00 pm

KUŞAKLAR SİSTEMİ BİREYSEL DANIŞMANLIK
Ayşegül Yargın

***ÜCRET:250.TL***

TARİH:Her PAZAR
12:00-17:00

YER:Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka Çarşı Akbank sk.

Lütfen aşagıdaki bilgileri kayıt esnasında iletiniz.

☆Kendi doğum tarihiniz ve anne baba doğum tarihiniz.
☆Kronik hastalıklarınız
☆Ailede göç,savaş vb travma varlığı
☆Çocuk kayıpları
☆Intihar vb vakalar.
☆Yeni Nesil Kuşak Danışmanlığı ile kuşak mentörlüğü istiyorsanız çocuğunuzun doğum tarihi bilgilerini iletmeyi unutmayınız.

Kuşak Sistemi Bireysel Danışmanlık size kuşak sisteminiz hakkında bilgi verir.Size yaşamsal bir farkındalık sağlar.Tıbbi bir müdahale değildir.

KUŞAKLAR SİSTEMİ BİREYSEL DANIŞMANLIK

Bireyi aile bütününün bir parçası olarak algılayan Kuşak Sistemi(Generation Sistem) , yaşamı daha akıcı, kolay ve tatmin edici bir deneyim olarak yaşamamızı engelleyen kalıplar, travmalar, sevdiklerimiz adına bilinçsizce yüklendiğimiz duygular ve en çok da bilincimizin dışında tutmaya çalıştığımız ancak varlıklarını bilinçaltımızda sürdürmeye devam eden jenerasyon sistemimize ait parçalarla yüzleşmemizi sağlayan etkili bir yöntemdir.

Bazen bu yüzleşme bizi sınırlayanın dönüşmesi için yeterli olur. Bazen ise bu yüzleşme sınırlarımızı kabul etmekten başka bir seçeneğimizin olmadığını görmemizi sağlayarak yaşama karşı daha alçakgönüllü bir duruş kazanmamıza yardımcı olur. Belki de kuşak teorisi ile başlayan bu sistemin topluma kattığı en büyük değer, esas özgürleştirici olanın sınırlarımızı kabul ederek yaşamak olduğudur.

Bir arastırrmacı olarak Kuşak Sistemi çalışmasına olan tutkum, her türlü yargının ve doğru bildiklerimizin ötesindeki o zamansız alana hepimizi atalarımızdan dinlediğimiz kuşak hikayeleri ile birlikte zahmetsizce sokabilmesindendir.

KİMLER FAYDALANIR?

Bilincinde olmanıza rağmen değiştiremediğiniz zararlı davranış kalıpları, dış etkilerle orantısız olarak yaşanan şiddetli duygular, korkular, anlamsız yere yaşamınızı kısıtlayan alışkanlıklar,soy ağacınızda rastladığınız göç, savaş gibi bir soyun yaşam hikayesini sekteye uğratan ve etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Kuşak Sistemi çalışması size yardımcı olabilir.

KİMLER İÇİN?

Öğretmenler, işverenler,çocuklarını anlamak isteyen ebeveynler,ailelerini anlamak isteyen gençler,çocuklar,psikologlar,ekonomi uzmanları, mühendisler,sosyal hizmet uzmanları,siyasetciler,HR uzmanları, sosyologlar, jenerasyonlara yönelik fütürist bakış açılarını keşfetmek isteyenler,kendi jenerasyonunu keşfetmek isteyenler ,tarih sevenler, keşfetmeyi sevenler,Atalarını başka bir gözle görmek isteyenler, uyumlu bir iş dünyası ya da uyumlu bir ilişki sistemi hayal edenler,kendisi ile anlaşmak isteyenler ve kariyer planlaması yapan gençler.

ÇALIŞMA ALANLARI:

– Etkili İletişim-Etkileşim
– Kültürel ve Sosyal Uyum ve Çatışma Çözümü
– Anaokulundan Yüksek Öğrenime kadar Eğitimin Her Alanı
– Sosyal Değişim ve Sosyal bütünleşme
– Yöneticilik ve Koçluk Çalışmaları
-Motivasyon ve Liderlik Çalışmaları
– Aile Danışmanlığı
-Çocuk ve Eğitim Koçluğu
– İnsan Kaynakları ve Personel Gelişimi
– Bütüncül Terapi
-Beden ve Hareket Terapisi
-Mindfullness

Detaylar

Tarih:
Şubat 2
Saat:
12:00 pm - 5:00 pm
Etkinlik Kategori:

Mekan

Hayatölyesi
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No:35B K:4D:4 Karşıyaka(Akbank Sk.)
İzmir, 35600 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 553 289 99 12
Website:
www.hayatolyesi.com