Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ruhsal Aromaterapi (Kişiye Özel Tasarım)

Ekim 28 @ 1:00 pm - 5:00 pm

Ruhsal Aromaterapi
(Kişiye Özel Tasarım)
Aysu Bütünay

ÜCRET: 250.TL

TARİH: Her Çarşamba ve Pazar
13:00 – 19:00 (Yaklaşık 1.5 saat)

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

Kişiye Özel Eterik Yağ karışımları ile hayatınızda kokuların şifalı frekanslarına yer açın. Tasarım sürecİ için online ya da yüz yüze beraber olduğumuz bu seanslarda dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz desteği eterik yağlar ile sağlıyoruz. Seanslarda hem tasarım için size uygun kokuları beraber seçiyor hem de elde edeceğimiz karışımı kullanma yöntemlerini inceliyoruz.
Birçok hedefe yönelik olarak tasarlanan kişiye özel eterik yağ karışımlarının hazırlanma süreci tasarım, üretim ve kullanma önerileri şeklinde bölümlenirken; hangi konularda size destek sağlayacağına yönelik örnekleri; günlük, ruhsal, spiritüel denge ve mekanlara özel başlıkları altında inceleyebilirsiniz.

GÜNLÜK DENGE:
Kişilerin, günlük hayat rutini içesinde uyku bozukluğu, stres, yorgunluk, dikkat dağınıklığı, gerginlik gibi konularda yaşadıkları sıkıntıları rahatlatmaya yönelik tasarımlardır.

RUHSAN DENGE:
Kişiyi zorlayan ruh halleri veya olaylarda (ayrılık, yas, mutsuzluk, kış depresyonu, menapoz vb.) konulara destek olmak amacıyla ve bu konularda sorunun yatıştırılmasının yanı sıra neşe, huzur, mutluluk, coşku gibi duyguları arttırmaya yönelik de çalışmalardır.

SPİRİTÜEL DENGE:
Kişinin enerji yapısına uygun olarak ruhsal gelişimine destek olması amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Bu başlık altında yapabileceğimiz tasarımlar duyu ötesi algılama becerilerini geliştirmek, enerji bedenini güçlendirmek ve korumak, meditasyonlarda odaklanmayı arttırmak vb. genel konularda fayda sağlayabileceği gibi daha spesifik konularda yapılan çalışmalara katalizör etki için de tasarlanabilirler.Örneğin, geçmiş yaşam terapileri, travma temizliği, mental çalışmalar vb. uygulamalarda verimi arttırmak için çalışmak istediğiniz konuya özel bir karışım hazırlayabiliriz.

MEKANLARA ÖZEL ETERİK YAĞ KARIŞIMLARI:
Seçilen mekanın enerjisini düzenlememize ya da bu mekanda yapılacak aktiviteleri desteklemek amacıyla yapılan tasarımlardır. Bu seride tüm mekanlarda kullanabileceğimiz negatif enerjilerden arındırma, yaşam enerjisini arttırma, anti-stres etkili tasarımların yanı sıra belli bir işleve hizmet eden tasarımlar da yer alır. Neler yapabileceğimizi biraz örneklemek gerekirse, çalışma mekanınızda odaklanmayı ve üretkenliği destekleyen formüller, atölyenizde yaratıcılığı teşvik eden karışımlar ya da özel zamanlar için duyumsallığı arttıran afrodizyak etkili ürünler gibi pek çok konuda çalışmamız mümkün.

Detaylar

Tarih:
Ekim 28
Saat:
1:00 pm - 5:00 pm
Etkinlik Kategori:

Mekan

Hayatölyesi
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No:35B K:4D:4 Karşıyaka(Akbank Sk.)
İzmir, 35600 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 553 289 99 12
Website:
www.hayatolyesi.com